databáze
2 700 000 firem
 AAA  info

Dílčí databáze

Databáze firem a živnostníků ČR na DVD

Objednávejte zde: CENÍK a OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jak databázi firem objednat ?

Potvrzenou objednávku můžete zaslat e-mailem ( info@aaainfo.net ), poštou nebo faxem. Objednávkový formulář si prosím stáhněte (viz výše). Databázi firem ČR (SR) na DVD Vám dodáme po úhradě proforma faktury. Zboží odesíláme nejpozději druhý den po objednávce (úhradě).

Ceny databáze firem Albertina

Databáze firem na DVD

Roční předplatné s měsíční aktualizací stojí 44 460 Kč
Měsíčně v průměru zachytíme 500 000 změn v údajích firem, vznikne 30 000 nových firem a 30 000 zaniklých firem je vymazáno.

Roční předplatné se čtvrtletní aktualizací stojí 30 780 Kč
Čtvrtletně v průměru zachytíme 1 500 000 změn v údajích firem, vznikne 90 000 nových firem a 90 000 zaniklých firem je vymazáno.

Nepodceňujte živnostníky! 54 000 živnostníků má obrat vyšší než 3 mil. Kč a 12 500 vyšší než 10 mil Kč. Pro srovnání, akciové společnosti a společnosti s ručením omezeným, u 82 tis. firem obrat nad 3 mil. a 50 tis. firem nad 10 mil.

Databáze Albertina Gold Edition (navíc informace z účetních závěrek, platební informace, kreditní scóring, firmy – vlastníci nemovitostí, podrobnosti o dluzích) Podrobnější info v .pdf zde. Cena 59 280 Kč (na jeden rok s měsíční aktualizací).

Všechny uvedené ceny platí pro lokální instalaci.

Síťová instalace
Pro síťovou instalaci je příplatek 10% za každý další síťový přístup. Síťová instalace je vhodná v případě, že potřebujete, aby s databází mohlo pracovat současně více uživatelů s možností sdílení správy kontaktů (funkce Vlastní poznámka). Tato funkce umožňuje vkládat k vybraným záznamům o firmách individuální i hromadné poznámky (datum příštího kontaktu, plánování akcí, aktualizování kontaktních údajů, připojení libovolných souborů, dokumentů). Vložené poznámky lze přednostně kdykoliv vyhledat a je možné jejich síťové sdílení.

Multilicence
Za každé další DVD se účtuje 10% ze základní ceny.

Příplatek 10% za další DVD u multilicence, respektive 10% za další přístup u síťové instalace platí jen při objednání současně s prvním DVD. V případě dodatečného objednání je minimální fakturační částka 1500 Kč.


NAVRCHOLU.cz